Turan AY

100 Çocuğa Doğum Günü Etkinliği Düzenlendi.

28.03.2016
32
100 Çocuğa Doğum Günü Etkinliği Düzenlendi.

Adsız - KopyaKepez Belediyesi, spor okullarında ve etüt merkezinde eğitim gören ve Mart ayı içerisinde doğan 100 çocuk için doğum günü etkinliği düzenledi.

Geleneksel doğum günü etkinliği, Kepez Belediyesi Turgut Özal Spor Salonu fuayesinde yapıldı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, etkinliğe katılarak çok sevdiği çocukların, doğum günü sevinçlerine ortak oldu. Çocukların doğum günlerini kutlayan Tütüncü, “Çok sevdiğim ve değer verdiğim çocuklarımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Spor ve eğitimde yaptığımız çalışmalarla, çocuklarımızı geleceğe güçlü bir şekilde taşımak istiyoruz.” dedi. Tütüncü, konuşmasının ardından çocuklarla beraber 3 adet doğum günü pastasını kesti. Başkan Hakan Tütüncü, daha sonra günün anısına 100 çocuk ile tek tek fotoğraf çekildi.   Tütüncü, doğum günü etkinliğinde emeği olan spor kulübü ve Turgut Özal Spor Salonu çalışanlarına teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.