23 Nisan’da Antalya’da Hava

23 NİSAN 2017 (PAZAR) günü Bölgemiz genelinde hava parçalı bulutlu,Trafik Cezalarında Af Olur mu? Antalya’nın iç kesimleri ( Korkuteli, Elmalı, İbradı , Akseki ve Gündoğmuş çevreleri) ile Isparta ve Burdur illerinin öğle saatlerine kadar yağışlı geçeceği beklenmektedir.Yağışların yağmur, yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması beklenmektedir.

Hava sıcaklıklarının Burdur ve Isparta il genelinde azalarak mevsim normallerinin 4 ila 6 derece altında; Antalya ve Muğla illeri genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği beklenmektedir.Sıcaklık düşüşü ile birlikte Burdur ve Isparta illeri geneli ile Antalya’nın iç kesimlerinde Cumartesi ve Pazar gecelerinde hafif şiddette zirai Promosyon Ne Kadar?don olayı beklenmektedir.

Rüzgar kuzey yönlerden kuvvetli ve yer yer FIRTINA ( 40 – 60 yer yer 70 km/saat) şeklinde esmesi beklenmektedir. 23 Nisan 2017 Pazar günü beklenen FIRTINA , soğuk hava ve kar yağışlarına bağlı olarak meydana gelebilecek ulaşımda aksamalar, çatı uçması, ağaç ve direklerin devrilmesi, zirai don gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Kaynak : T.C ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ METEOROLOJİ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ANTALYA)

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ

altına yatırım yapılmalı mı/a>
Ziraat Bankasından Satılık Araçlar