Turan AY

Antalya Şehit Aileleri ve Gazileri Derneğine Ziyaret.

09.09.2016
39
Antalya Şehit Aileleri ve Gazileri Derneğine Ziyaret.

Antalya Vali Yardımcısı İbrahim ÇAY, Kaymakam Hamdullah Suphi ÖZGÖDEK ve Antalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah ÇALIŞKAN, Antalya Şehit Aileleri ve Gazileri Derneğine ziyarette bulundu.

Ziyarette Antalya Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği Başkanı Cengiz NİZAM, dernek üyeleri ve gazileri bulunurken Vali Yardımcısı İbrahim ÇAY, Kaymakam Hamdullah Suphi ÖZGÖDEK ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah ÇALIŞKAN şehit aileleri ve gazilerin sorunlarını dinledi.

Şehit aileleri ve gazilerin taleplerini alan Kaymakam Hamdullah Suphi ÖZGÖDEK, Kepez’de bir çatı altında bulunan şehit ailelerimizin taleplerini yerine getireceğiz.  Devletimizin gücü ve milletimizin birlik beraberliği ile her sorunun üstesinden geliyoruz. Vatanımızın bütünlüğü için canını seve seve veren şehitlerimizin hakkını ödeyemeyiz ve sizler bizlere şehitlerimizin emanetisiniz. İnşallah taleplerinizi önümüzdeki günlerde yerine getirmeye çalışacağız diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.