Turan AY

Antalya Valiliği Yine Uyardı.

15.07.2016
10
Antalya Valiliği Yine Uyardı.

Antalya Valiliği;  geçen yıl Haziran ay’ında olduğu gibi, kötü niyetli bazı kişilerin yine Valilikten aranıldığından bahisle hayırseverlerden ve kuruluşlardan yardım talebinde bulunduğunu, Antalya Valiliğinin ve Antalya Valisi Sayın Münir KARALOĞLU’nun hiç kimseden yardım talebinde bulunmadığına dair basın bülteni yayımladı. Yayımlanan Basın Bülteni şöyle:

Trafik Sigortası Yaptıranlar 100 TL İade Alacak.

Geçtiğimiz Haziran ayında basına bildirildiği üzere, son günlerde yine Antalya Valiliğinden aradığını söyleyen kötü niyetli bazı kişilerin hayırsever kişi ve kuruluşlardan yardım talebinde bulunduğu öğrenilmiştir. Gerek Antalya Valisi Sayın Münir Karaloğlu, gerekse Antalya Valiliği adına hiç bir hayırsever kişi ve kuruluş aranarak hiç kimse için yardım talebinde bulunulmamaktadır.

Bu nedenle, hayırsever kişi ve kuruluşların Antalya Valisi Sayın Münir Karaloğlu ve Antalya Valiliği adına kendilerini arayarak yardım talep eden bu şahıslara itibar etmemeleri, böyle bir dolandırıcılıkla karşılaşmaları halinde ivedilikle Emniyet, Jandarma veya Cumhuriyet Savcılıklarına bildirmeleri gerekmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.