Turan AY

Dolmuşta Başkan Sürprizi

02.09.2016
61
Dolmuşta Başkan Sürprizi

Her hafta bir toplu taşıma aracında seyahat ederek vatandaşları şaşırtan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Antalyalıları bilgilendiriyor.

Halkın arasına karışarak belediyesinin yaptığı hizmetlerden dolayı memnuniyeti ölçmek için çeşitli yöntemleri deneyen Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, toplu taşıma araçlarıyla seyahat etme geleneğini de sürdürüyor. Halkın nabzını ölçmek, tamamlanmış ve tamamlanacak olan hizmet yatırımlarını bu sayede tanıtan Başkan Tütüncü, karşılaştığı vatandaşlara hal hatır soruyor, dert dinliyor.

Vatandaş ile birebir sohbet

Otobüs, tramvay ve dolmuş hatlarında rastgele bir araca binen Tütüncü, bu kez Varsak ile Soğuksu Mahallesi arasında güzergahı olan VC53 hattına bindi. Son durağa kadar gidip sonrasında geri dönen Tütüncü, kendisini hemen tanıyan yolculara sürpriz yapmış oldu. İsteyen her vatandaş ile hatıra fotoğrafı çektiren Tütüncü, kendisinden ve belediyesinden olan dilek ve temennileri de almış oldu.

Teyzesi inanmadı

Yolculardan birisi de, önceki yıllarda Tütüncü’nün okulunu ziyaret ettiği ve ablası Rahime Dağ’ın nikahını kıydığı Tuğçe Akça idi. Şaşkınlığını gizleyemeyen Akça, bir süre Tütüncü ile birlikte aynı koltukta seyahat etti. Bu sırada tesadüfen teyzesi Cennet Emekli tarafından aranan Akça, yakın akrabasına Tütüncü ile birlikte dolmuşta eve gittiğini söyledi. Teyze Emekli bu duruma inanmayınca, Akça konuşması için telefonu Tütüncü’ye verdi. Telefonda bu durumu açıklayan Tütüncü, teyze Emekli ile de hatırlaşmış oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.