İsmail YK Kepez’i coşturdu

 Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında 45 bin kişiye konser veren İsmail YK, hem coştu, hem coşturdu

 Kepezlileri Ramazan ayında bir araya getirme amacıyla planlanan Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlikleri’nde konser veren ünlü şarkıcı İsmail YK, hem coştu, hem coşturdu. Hasan Doğan Stadı yanındaki etkinlik alanında her cumartesi ünlü bir şarkıcı konseri zincirinde sıradaki halka, İsmail YK oldu. Yaklaşık 45 bin kişinin buluştuğu gecede sahneye çıkan şarkıcı, 2 saat boyunca en sevilen şarkılarını seslendirdi.

 

 Sevginiz bitmeyecek

 Eşi Dr. Ayşe Tütüncü ile birlikte konser alanına gelen Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, İsmail YK tarafından, kendisini hayranlarıyla buluşturmasından dolayı teşekkür etmek amacıyla sahneye davet edildi. Bu sırada geceye ev sahipliği yapan Başkan Tütüncü ile eşine, Kepezlilerce tezahüratlı alkış yapıldı. Kısa bir konuşma yapan Tütüncü, “Bugün bir kez daha Ramazanınızı tebrik ediyorum, sağlıklı afiyetle bir bayram diliyorum.” temennisinde bulundu. Ardından ünlü şarkıcıya teşekkür çiçeği buketi veren Tütüncü, alkışlarla sahneden uğurlandı. Çiçeği alan YK, “Bu çiçekler solacak, ama sizin yüreğinizdeki sevgi hiçbir zaman.” demesi de seyirci tarafından alkışlandı.

 Sırada Ferhat Göçer konseri var

 Büyüklerin alışveriş ettiği, küçüklerin de lunaparkta eğlendiği etkinlik alanında kurulan sahnede, her iftar sonrası Hacivat-Karagöz gölge oyunu sahneleniyor. Hafta içi günlerinde hemşeri gecelerinin yapıldığı alanda, her cumartesi ünlü bir şarkıcı sevenleriyle buluşuyor. Önümüzdeki cumartesi gecesi ise, Ferhat Göçer konseri yapılacak. Bu konsere de tüm Antalyalıları davet eden Başkan Tütüncü, herkesin Ramazan sevincini coşkuyla yaşaması dileğinde bulundu.

 

   
 

Diğer Haberler İçin Tıklayınız...

   
 
 
This template downloaded form free website templates