Turan AY

Kasım Ay’ı Doğumlu 215 Öğrenciye Birden

28.11.2016
7
Kasım Ay’ı Doğumlu 215 Öğrenciye Birden

Kepezli 215 öğrenciye doğum günü

Kepez Belediyesi’nin spor okulları ile etüt merkezlerinde eğitim gören Kasım ayı doğumlu 215 öğrenci, doğum günü pastalarını Başkan Tütüncü ile birlikte kesti.

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, belediyesinin spor okulları ile etüt merkezlerindeki Kasım ayı doğumlu çocukların doğum günü pastasını kesti. Belediyenin her ay geleneksel olarak düzenlediği toplu doğum günü kutlamasının adresi, Turgut Özal Spor Salonu’ydu. Canlı müzikle yapılan ve süslenen spor salonu fuayesine gelince sevinç gösterileriyle karşılanan Başkan Tütüncü, çocukların yer aldığı tüm belediye faaliyetlerinde yer almak istediğini ifade etti.

Çocuk dostu belediyeyiz

Burada güzel bir vesile ile çocuklar ve velileriyle biraraya gelmenin mutluluğunu yaşadığını dile getiren Tütüncü, çocukların mutluluğunu artırmaya yönelik çalıştıklarını vurguladı. Çocuk dostu belediyecilik anlayışında hizmet verdiklerinin altını çizen Tütüncü, “Birçok çalışmayla, çocuklarımıza güzel bir gelecek armağan etmek istiyoruz. Sizlerle el ele gönül gönüle aydınlık yarınları inşa edeceğiz. Yavrularımızın doğum günlerini tebrik ediyor, hayırlı bir ömür diliyorum. İnşallah çocuklarımız anne ve babaların, vatanlarına, devletine yararlı birer evlat olsunlar.” diye konuştu.

Pastayı birlikte kestiler

Konuşmasının ardından çocuklarla birlikte dev yaş pastalarını kesen Tütüncü, kendisini örnek alan öğrencilere birlik ve beraberlik duygusunu aşıladı. Davetliler pastaların tadına bakarken, Tütüncü her doğum günü çocuğuyla birlikte tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.