Turan AY

Kepez Kaymakamı Asayiş Yol Denetim Çalışmalarını Denetledi.

Kepez Kaymakamı Asayiş Yol Denetim Çalışmalarını Denetledi.

Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi ÖZGÖDEK, Kepez İlçesi genelinde, genel asayişin temini ile vatandaşların huzur ve güvenliğinin sağlanması, suç işlenmesinin önlenmesi, taşınması ve bulundurulması yasaklanmış her türlü suç aletlerinin ele geçirilmesi amacıyla; Kepez İlçe  Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan asayiş yol uygulamalarını denetledi.

Denetleme esnasında yetkililerden bilgi alan Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi ÖZGÖDEK, İlçenin güvenliğini çok önemsediklerini dile getirerek, bu konuda yoğun çalışma içinde olan İlçe Jandarma Komutanlığı ile İlçe Emniyet Müdürlüğüne teşekkür etti.

Anayasa ve kanunlarla verilen yetki ve sorumluluklar çerçevesinde ilçemizde gerçekleştirilmesi muhtemel her türlü olaylara karşı önceden müdahale ederek, önleyici kolluk faaliyetlerini en üst seviyede yerine getirilmeye çalışıldığını belirtilen Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi ÖZGÖDEK, genel asayiş yol uygulamalarının devam edeceğini söyledi.

Kepez Halkının huzur ve güvenliği ile can ve mal emniyetini sağlamak amacıyla yapılan çalışmalara vatandaşların verdiği destekten dolayı teşekkür eden Kaymakam Hamdullah Suphi ÖZGÖDEK, Kepez İlçesinde bulunan Antalya Otogarı ile Özdilek Alışveriş Merkezinde güvenlik açısından incelemelerde bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.