Turan AY

Kepez Kaymakamı ÖZGÖDEK’in Kurban Bayramı Mesajı

09.09.2016
11
Kepez Kaymakamı ÖZGÖDEK’in Kurban Bayramı Mesajı

Mesajında Kaymakam Hamdullah Suphi ÖZGÖDEK, “Birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma ile milli ve manevi duygularımızın tazelendiği, gönüllerimizin bu duygularla daha da yüceldiği bir Kurban Bayramına daha ulaşmış bulunuyoruz.

Bu bayram vesilesiyle akraba ve dostlarımızla bayram sevincini yaşarken, millet olmanın gereği olarak yardıma muhtaç ve kimsesizlerle, yaşlı ve hastalarımızla, engelli vatandaşlarımız, şehit ailelerimiz ve gazilerimizle daha yakından ilgilenme sorumluluğunu hissettiğimizi özellikle belirtmek isterim.

Vatandaşlarımızın huzurlu ve güvenli bir bayram geçirmelerini sağlamak adına bayram öncesi ve bayram süresince güvenlik güçlerimiz ve sağlık personelimiz gerekli tedbirleri alarak görevlerinin başında olacaklardır.

Bu duygu ve düşüncelerle öncelikle Kepez’li hemşerilerimin, mesai arkadaşlarımın, ailelerinin ve tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, Cenabı Allah’tan sağlık, huzur ve dayanışma içerisinde nice bayramlara erişmenizi niyaz ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.