Turan AY

Kepez Kurban Kesim Yerlerini Tespit Etti.

08.09.2016
52
Kepez Kurban Kesim Yerlerini Tespit Etti.

Kepez Belediyesi, Kurban Bayramı’nda vatandaşların hijyenik bir ortamda kurbanlarını kesebilmeleri için kurban kesim noktalarını belirledi.

Çamlıca, Çankaya ve Varsak Menderes mahallelerinde kurban satış yerleri oluşturan Kepez Belediyesi, ilçe halkının Kurban Bayramı’nda kurbanlarını sorunsuz ve sağlıklı bir ortamda kesebilmeleri için de gerekli tedbirleri aldı.
Belediye, Zafer Mahallesi’ndeki Cumartesi Pazarı’nda vatandaşlara kurban kesim hizmeti verecek. Burada vatandaşlar, belediyenin ücretsiz tahsis edeceği kasap ve kasap yardımcısı ile büyükbaş ve küçükbaş kurbanlıklarını kesebilecekler. Zabıta ve temizlik görevlilerinin de hizmet vereceği belediye kesim yerinde vatandaşların su, elektrik talepleri de karşılanacak.
Cumartesi Pazarı dışında 4 ayrı kapalı pazar alanı da kurban kesimine tahsis edildi.  Vatandaşlar, Yeni Doğan, Varsak Karşıyaka, Teomanpaşa ve Varsak Ayanoğlu mahallelerindeki kapalı pazar alanlarında kurbanlıklarını kesebilecekler. Kurban kesimine tahsis edilen pazarlarda da zabıta, temizlik görevleri olacak ve vatandaşın elektrik ve su ihtiyacı karşılanacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.