Turan AY

Kepez Muhtarlar Evi Gün Sayıyor.

22.11.2016
60
Kepez Muhtarlar Evi Gün Sayıyor.

Kepez Belediyesi’ndeki 66 mahalle muhtarının kullanacağı yeni tesisin açılışı için gün sayılıyor.

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü’nün söz verdiği Kepez Muhtarlar Evi, Aralık ayı içinde hizmete giriyor.

Yenidoğan Mahallesi’ndeki Recep Gürbüz Parkı içindeki tek katlı binanın ön kabulü yapıldı. İhale bedeli 161 bin 120 TL olan ve 232 metrekare kullanım alanı olan tesiste, teras, oturma alanı, ofis, mutfak, hol, engelli bay ve bayan tuvaletleri yer alıyor.

İçi de dışı da kaplanacak

İhale edildikten sonra binanın daha güzel bir görünüme sahip olması için, ek taleplerde bulunuldu. Önce cephesinde dekoratif harman tuğla kaplamaları yapılacak olan dinlenme tesisine, iç yüzey ve tavanına ahşap kaplamalar yapılacak. Temeli betonarme, kolonlarının ise çelik konstrüksiyon olan bina inşaatı süreci ise geçici kabul evresinde.

Tüm muhtarlar kullanacak

Teknik ekibi ile birlikte tesisi gezen Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, hemen her odayı incelemeye aldı. İnşaat süreciyle ilgili bilgi alan Tütüncü, “Burayı Kepez’deki 66 mahalle muhtarı kullanacak. Bu güzel parkın içindeki tesis, muhtarlarımızın kendi aralarında kaynaşmasını sağlarken yerel yönetim konularında işbirliği de sağlayacaktır.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.