Turan AY

Kepez Müzik Ödülleri’nde Geri Sayım Başladı.

23.02.2016
32
Kepez Müzik Ödülleri’nde Geri Sayım Başladı.

Kepez Belediyesi’nin düzenlediği Kepez Müzik Ödülleri, ikinci yılında sahiplerini bulmak için gün sayıyor.

Kepez Belediyesi’nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlediği Kepez Belediyesi Liselerarası Müzik Ödülleri’nin başvuruları 19 Kasım 2015 tarihinde başlamıştı. Yarışmaya geçtiğimiz yıl olduğu gibi yoğun katılım gerçekleşti. Kepez’in genç yetenekleri sahne performansları ile müzik kariyerlerine profesyonel bir başlangıç yapma fırsatı bulurken, yarışmanın ön elemesi gerçekleştirilerek finalistler belirlendi. Kepez’in genç sanatçıları, final yarışı için gün sayıyor.

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ve büyük ilgi gören yarışma, bu yıl da aynı coşkuyla devam edecek. Kepez’in yetenekli gençlerinin keşfedilmesini sağlayan yarışma, aynı zamanda il genelindeki diğer liseleri de kapsıyor. Yarışmaya il genelinde Kepez, Muratpaşa, Aksu, Konyaaltı ve Döşemealtı’nda bulunan lise ve dengi okullarda eğitim gören öğrenciler katılım gösterdi. 19 Kasım’da başlayan serüvende, 24 Şubatta düzenlenecek final gecesi ile ödüller sahiplerini bulacak. Yarışmada 1’inciye 4 bin, 2’nciye 3 bin, 3’üncüye 2 bin lira para ödülü verilecek.

Sanatın her koluna olduğu gibi müziğe de hayranlığıyla bilinen Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, yarışmanın gelenekselleşerek her yıl yapıldığını ve gençlerin sanatla olan bağlarını güçlendirmeyi amaçladıklarını söyledi. Kepez’in başarılı müzisyenlerini arayan Kepez Müzik Ödülleri, düzenlenecek final gecesi ile genç yeteneklere yeni ufuklar açacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.