Turan AY

Kepez’de Kadınlar Matinesi

24.11.2016
7
Kepez’de Kadınlar Matinesi
 Kepez Belediyesi,  düzenlediği kadınlar matinesi ilçedeki kadınlara hem sosyal ortam hem de eğlenme imkanı sunuyor.

Kepez Belediyesinin bir eğitim hizmeti olan  Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları (AKMEK)’nın, eğitim ve öğretim dönemi boyunca her ay farklı bir mahallede düzenlediği kadınlar matinesinin yeni sezonu başladı. Kadınlara sosyal bir ortam sunmayı amaçlayan yeni sezonun ilk kadınlar matinesi, Zafer Mahallesi’nde bir düğün salonunda yapıldı.

Matineye katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, salona gelişi sırasında başına gül dökülerek karşılandı. Hanımların ‘öz çekim’ isteğini kırmayan Başkan Tütüncü, yaptığı konuşmada , “Kepezli hanımlara sosyal ortamı hazırlamak, onları eğlence ile coşkulu bir ortamla buluşturmak ve onları evlerin içerisinden çıkarıp sosyal ortamlarda daha güzel bir atmosferde bir araya getirmek belediye olarak en büyük mutluluğumuz.” dedi.

Her ay farklı mahallede

Tütüncü, önemli bir sosyal belediyecilik hizmeti olan AKMEK’in hem günden güne büyüdüğünü,  farklı kursiyerlere hizmet imkanı sunduğunu hem de bunun yanında matine gibi etkinliklerle hanımların sosyalleşmesine katkı sağladığını belirtti.
Başkan Tütüncü,  sezon boyunca her ay farklı mahallelerde hanımlar buluşmasını gerçekleştirerek, Kepezli hanımlarla sosyal ortamlarda bir araya geleceklerini kaydetti.
Tütüncü, konuşmasından sonra pasta keserek AKMEK’te görevli öğretmenlerin ve tüm öğretmenlerinin 24 Kasım öğretmenler gününü kutladı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.