Kepez’de Kasidehan Konseri

Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Etkinlikleri kapsamında mevlidhan ve kasidehanlar konseri gerçekleştirildi.

Bu yıl da her yıl olduğu gibi coşkuyla gerçekleşen Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlikleri her gün farklı bir programla devam ediyor. Etkinlikler kapsamında etkinlik sahnesinde mevlidhan ve kasidehan konseri düzenlendi. Antalya’nın başarılı mevlidhanları Celil Özer ve Bayram Atik’in mikrofondan seslendiği gecede, Tahir Çetin de moderatörlük yaptı. Sesleriyle kulakların pasını silen hocalara Sadabad Sazendeleri de enstrümanları ile eşlik etti. Konserde kaside, ilahi, camii musikisi ve tasavvufi eserler seslendirildi. Etkinlik alanını dolduran kalabalık konseri ilgiyle takip etti.Özer ve Atik’in ilahileriyle başlayan konseri, Tahir Çetin’in moderatörlüğünde birbirinden özel eserlerden seçmeler ile devam etti.

Ekran Paneli Kırık Led TV Tüketici Kararı

Konserin son bölümünde ise Kur’anı Kerim tilaveti gerçekleştirilerek dualar edildi.Mahalle iftarları, Ramazan çarşısı ve etkinliklerle her yıl Ramazan ruhunun yoğun olarak yaşandığı Kepez’de, Hasan Doğan Stadı’nın yanındaki alanda gerçekleşen kasidehan müziği konseri, diğer tüm etkinlikler gibi Ramazan sevincini Kepez’e taşıdı. Her gün farklı bir etkinlikle vatandaşlara Ramazan coşkusu yaşatan Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlikleri, Ramazan sonuna kadar Hasan Doğan Stadı yanındaki etkinlik alanında ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

Su Arıtma Cihazı Tüketici Kararı

 

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ

altına yatırım yapılmalı mı/a>
Ziraat Bankasından Satılık Araçlar