Turan AY

Kepez’de Türk Sanat Müziği Nostaljisi

13.04.2016
57
Kepez’de Türk Sanat Müziği Nostaljisi

Kepez Belediyesi’nin düzenlediği nostaljik şarkılar konserleri dizisinin son halkası olarak, eski arabesk ve TSM şarkıları yorumlandı

Her ay ortalama 100 kültür ve sanat etkinliği düzenleyen Kepez Belediyesi, nostaljik şarkılar konserleri dizisinin son halkası olarak arabesk ve TSM şarkıları konseri düzenledi.

Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Kepez’de Akşam Sefası’ adlı programda, arabesk şarkılar seslendiren Kadir Adıgüzel ile İstanbul sahnelerinde hünerlerini sahneleyen Sinem Bardakçı Türk sanat müziği şarkıları seslendirdi.

Konsept konserlerin son halkasıydı

Bugüne kadar 1970’ler, 1980’ler ve 1990’ların pop şarkıları konserlerinin yapıldığı kültür merkezi, bu kez arabesk ve Türk sanat müziği severlerin buluşma noktası oldu. Konsept konserlerinin son ayağında sahne alan Bardakçı ile Adıgüzel, kendi türlerinde 1970’lerden başlayarak günümüze olan şarkıları söyledi. Geceyi izlemeye gelen Kepezliler, keyifli saatler geçirdi.

Kepez Kaymakamı Asayiş Yol Denetim Çalışmalarını Denetledi.

13 Nisan 2016 0

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.