Turan AY

Meydan Nöbetinde Kepez Belediyesi Ev Sahipliği Yaptı

10.08.2016
7
Meydan Nöbetinde Kepez Belediyesi Ev Sahipliği Yaptı

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen demokrasi nöbetine ev sahipliği yapan Kepez Belediyesi, Türk Sanat Müziği Topluluğu ile Antalyalıları mest etti.

Kepez Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu, Cumhuriyet Meydanı’nda demokrasi nöbeti tutan Antalyalıları mest eden bir konser verdi. Darbe girişiminin gerçekleştiği 15 Temmuz gecesinden bu yana meydanı boş bırakmayan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü’ye, belediye bürokratları, personeli ve AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı üyeleri de eşlik etti. Belediyenin ikram çeşmesi de, her gece vatandaşlara şerbet ikramı yaparak hizmet etti.

Protokolden de tam not

Vali Münir Karaloğlu, Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, AESOB Başkanı Adlıhan Dere, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer ve binlerce Antalyalıların biraraya geldiği meydanda, Kepez Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu sahnede devleşti. En bilindik tasavvuf müziği eserleri ile ilahiler seslendiren topluluk, mini konserleri sonrasında da büyük ilgi gördü. Grup üyeleri, bu müzikten hoşlanan ve öğrenmek isteyenler için yeni kayıt döneminin başladığını hatırlattı.

Hatıra fotoğrafı çektirdi

Konser sonrasında hem protokolden hem de vatandaşlardan tebrik ve teşekkürleri kabul eden Başkan Tütüncü, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri de kırmadı. Meydana girerken ve çıkarken onlarca vatandaşla hatıra fotoğrafı çektiren Tütüncü, kendisine gösterilen sevgi ifadelerinden dolayı memnun oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.