Turan AY

Mimar Sinan Kongre Merkezinde İlk İmzalar Atıldı.

02.09.2016
50
Mimar Sinan Kongre Merkezinde İlk İmzalar Atıldı.

Kepez Belediyesi’nin kendi imkanlarıyla yaptığı Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi bünyesindeki nikah salonunda, ilk nikahlar kıyıldı.

Kepez Belediyesi’nin kendi imkanlarıyla yaptırdığı Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi bünyesindeki nikah salonunda, ilk nikahlar kıyıldı, konferans salonunda da ilk etkinlik olarak bir düğün gerçekleşti. Kepez Belediyesi’ne 40 milyon liraya mal olan merkez, ilçenin kültür, sanat ve sosyal faaliyetlerinin merkezi olması için planlandı. Merkez, kongre ve fuarlara ev sahipliği yaparak ilçenin turizmden pay almasını sağlayacak.

İlk nikah Söyek çiftine kıyıldı

Toplam 29 bin metrekare inşaat alanı olan merkezin tamamlanmasıyla birlikte, Kepez Belediyesi Hizmet Binası’ndaki nikah dairesi de taşındı. Buradaki 300 kişilik nikah salonu, ücretsiz olarak hizmet verecek. Merkezi Kepez’in göz bebeği olarak tanıtan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, buradaki ilk nikahları kıydı. Başkan Tütüncü’nün burada kıydığı ilk nikah, Mürüvet Öztürk ile Özcan Söyek ikilisinin oldu.

Düğün de yapıldı

Başkan Tütüncü, nikah salonundan sonra merkezdeki konferans salonunda düzenlenen düğüne katıldı. Oturma düzeni 2 bin kişilik olan salondaki düğünü gerçekleştiren çiftin nikahını da kıyan Tütüncü, yeni evlilere mutluluk diledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.