Turan AY

Uluslararası Şampiyonalarda Derece Yapan Muaythai ve Kickboks Sporcuları Kepez Kaymakamını Ziyaret Etti.

30.09.2016
78
Uluslararası Şampiyonalarda Derece Yapan Muaythai ve Kickboks Sporcuları Kepez Kaymakamını Ziyaret Etti.

Ülkemizde ve Uluslararası arenada gerçekleştirilen şampiyonalarda Milli Takım Forması altında dereceler alarak bizleri gururlandıran Muaythai ve Kickboks sporcuları Kaymakam Hamdullah Suphi ÖZGÖDEK’e ziyarette bulundu.

Dereceye giren sporcular ile tek tek ilgilenen Kaymakam ÖZGÖDEK, sporcular hakkında bilgi aldı. Uluslararası düzeyde bayrağımızı dalgalandırdıkları için gurur duyduğunu belirtilen Kaymakam ÖZGEDEK,  23 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında Tayland’ın başkenti Bangkok kentinde düzenlenen Maythai  Yıldızlar ve Gençler Dünya Şampiyonasında Kulübü’nde mücadele eden milli sporcu 75 kiloda dünya şampiyonu Vatan Şahan Elmas, 60 kiloda dünya ikincisi Sultan Ünal, 57 kiloda dünya üçüncüsü Havva Nur Çutur, Dünya üçüncüsü İlyas İPEK, Dünya üçüncüsü Yusug KIRKINCI, Dünya üçüncüsü Ayşe ATEŞ, Dünya ikincisi Sümeyye ÖZER, Avrupa ikincisi ve Türkiye Şampiyonu Kübra KARABAĞ’ı altın ile ödüllendirirken , Milli Takım Antrenörü Yasin URLU, Akdeniz Bilge Başkanı Hadan URLU ve sporculardan yardımlarını esirgemeyen Topal İnşaatın sahibi Mahmut TOPAL ‘a ve sporculara spora verdikleri hizmetlerden dolayı plaket takdim etti.

MUAYTHAİ ve KİCKBOKS SPORCULARI

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.