Turan AY

Yılın İlk Yürüyüşü Dağ Beli’ne Yapılacak.

11.01.2016
13
Yılın İlk Yürüyüşü Dağ Beli’ne Yapılacak.

Yılın ilk yürüyüşü Dağ Beli’ne

Kepez Belediyesi tarafından sosyal ve sportif bir faaliyet olarak başlatılan ve ikinci sezonunda devam eden 7’den 70’e Doğa Yürüyüşü projesinin 2016’da ilk durağı Dağbeli Antik Kenti olacak.

Vizyon projelerle Kepez’i kültür sanatın merkezi haline getiren Kepez Belediyesi’nin hizmetlerinden biri olan 7’den 70’e Doğa Yürüyüşü kapsamında, yeni yılın ilk gezileri başlıyor.[xt_go_advt_1]

Hem yeni yerler keşfetmeyi, hem de sosyalleşerek sportif bir faaliyet sunan projeye ilgi her geçen gün daha da büyüyor. Milli Dağcı, doğa rehberi Ömer Faruk Gülşen’in liderliğinde farklı yaş ve meslek gruplarından yaklaşık 90 kişinin 2016’da ilk durağı Dağbeli Antik Yolu olacak. Yeni yılın ilk turunda yine ücretsiz servisler ile gezi noktasına taşınacak 90 kişi, macera dolu bir etkinliğe ortak olacak.

Uzman rehber eşliğinde doğa ile iç içe gerçekleşen faaliyetlere katılım artıyor. Yoğun talep gören doğa yürüyüşleri farklı yaş gruplarından yüzlerce insanı doğa ve tarih ile buluşturuyor. 2015 yılında bir çok noktayla gerçekleşen gezilerin 2016’da ilk durağı 9 Ocak Cumartesi günü Dağbeli Antik Yolu ve 30 Ocak Cumartesi Bey Dağları, Kemer, Göynük noktaları olacak. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi önünden kalkacak servislerle gerçekleşecek organizasyon ile ilgili duyurular doga.kepez-bld.gov.tr adresinden takip edilebilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.