Turan AY

Arıcılık ve Hayvancılık Kursu Sertifika Töreni Düzenlendi.

06.04.2017
104
Arıcılık ve Hayvancılık Kursu Sertifika Töreni Düzenlendi.

Kaymakam Hamdullah Suphi Özgödek, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Çamlıbel Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Arıcılık ve Hayvancılık Kursunda başarılı olanlara verilen Sertifika Törenine Katıldı.

Teorik ve uygulamalı olarak konu anlatımının yer aldığı kursta arıcılığın ve hayvancılığın önemi, hayvancılık malzemeleri, bakımları ve hastalıkları gibi konular anlatılarak bu işlerle uğraşan ve uğraşmak isteyenlere gerekli bilgiler aktarıldı.

Sertifika töreninde konuşan Kaymakam Hamdullah Suphi Özgödek, yaptığı konuşmada; “İlçemizde vatandaşların hayvancılık ve arıcılık üretimi ile ilgilenmesi bizleri mutlu ediyor. İklim açısından da son derece elverişli olan kentimizde seracılık ve tarıma alternatif olarak hayvancılığa yer verilmesi adına böyle kurslara devamlılık gösteren ve gerekli eğitim alan kursiyerler ile kurslarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.