Turan AY

Kaymakam Özgödek Polis Haftası Kutlama Mesajı Yayımladı.

10.04.2017
87
Kaymakam Özgödek Polis Haftası Kutlama Mesajı Yayımladı.

Kaymakam Hamdullah Suphi Özgödek, Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 172 nci yılı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

 Kaymakam Özgödek mesajında;

Vatandaşlarımızın mutluluğu, huzuru ve güveni için; gece gündüz ve saat mevhumu gözetmeksizin,  kurulduğu günden bu yana,  çağdaş hukuk devleti anlayışıyla hareket eden polis teşkilatımızın 172’nci yılını coşkuyla, sevinçle, mutlulukla kutluyoruz.

Hoşgörü ve sabrın temel taşlarını oluşturan,  halkımızın can ve mal güvenliğini kendi canları pahasına koruyan, suçluları adalete teslim ederek nefes almamızı sağlayan Türk Polisi, gücünü millet ve kanunlardan alırken,  milletimizin birlik ve beraberliğinin bekçileri olarak her daim yanımızda, kalbimizdedir.

Şerefli geçmişiyle milletimizin övünç kaynağı olan polislerimiz;  Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi; “Polis bir asker kadar disiplinli, bir hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır ifadesindeki en duygusal an’larını bizlere yaşatmaktadır. Kimsesiz bir çocuğa anne ve baba şefkatiyle elini uzatan polislerimiz,  gerektiğinde suçluların korkulu rüyası göz dolduruyor.

Polislerimiz şehit olurken değil, yaşarlarken bizim kahramanlarımız.

Vatan için, bayrak için, şahadet şerbeti için Ayyıldız uğruna kurşuna siper olan Türk Polis Teşkilatımızın bu anlamlı gün ve haftalarını kutlarken, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü, kutsal değerlerimiz uğruna şehit olan emniyet mensuplarımızı rahmet ve şükranla anıyor, malul ve halen görevi başında olan tüm polislerimize, ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Her hakkı saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım Bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.